Nagrody i wyróżnienia dla C&M

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu 2019

C&M- Gazelą Biznesu 2019 r.
II miejsce w woj. dolnośląskim, XVIII w Polsce.
W najnowszym numerze Pulsu Biznesu ukazało się podsumowanie XX edycji rankingu Gazele Biznesu.
Nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich firm z sektora MŚP.
Przynależność do tego grona jest dla nas ogromnym sukcesem oraz motywacją do dalszego rozwoju.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2020

C&M Sp. z o. o. w Kątach Wrocławskich została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 na podstawie danych finansowych. Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki.
Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 37 mln zł, co dało jej tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.
Spośród 68 812 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w listopadzie 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 2115 firm z województwa dolnośląskiego.
Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

Diamenty Miesięcznika Forbes 2021

Diamenty Forbesa 2021

C&M Sp. z o. o. znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021.
„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu.
Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2021” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firma Godna Zaufania 2020

Firma Godna Zaufania 2020

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że zostaliśmy odznaczeni certyfikatem "Firma Godna Zaufania”.
Wyróżnienie to przyznawane jest firmom za nieposzlakowaną opinię wśród klientów i kontrahentów, etykę prowadzenia działalności biznesowej oraz rzetelność w podejściu do zobowiązań.
Certyfikat Firma Godna Zaufania istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Projekt został zainicjowany przez firmę Imago Polska sp. z o.o. sp. k. po ówczesnym zaobserwowaniu, że wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technika powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Często chcą wiedzieć, czy dana organizacja jest wiarygodna. W tym celu posiadacze mobilnych urządzeń spędzają dużą część swojego czasu w sieci - czytając na temat interesujących ich instytucji. W wyniku tych informacji, spółka wpadła na pomysł umożliwienia zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom nawiązania wspólnego dialogu. Po przeprowadzeniu odpowiednich ekspertyz, stworzona została innowacyjna i autorska metodologia badań, która pozwoliła - na podstawie utworzonego algorytmu - na określenie tzw. Współczynnika Opinii. Firma Imago Polska sp. z o.o. sp. k. na swój koszt przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie, które zostało utworzone przez spółkę według wspomnianego wcześniej algorytmu. Aktualnie żadna inna instytucja nie prowadzi analiz korzystając z tego typu metodologii. W zaledwie ponad rok, Certyfikat Firma Godna Zaufania stał się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem. Jest jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych w Polsce.

Firma Godna Zaufania Gold 2020

Firma Godna Zaufania Gold 2020

C&M Sp. z o. o. została laureatem elitarnego programu Firma Godna Zaufania- Gold Edition.
Tylko firmy, które uczestniczą w projekcie Firma Godna Zaufania przez dłużej niż rok mogą zostać Elitarnymi Uczestnikami. Ten ekskluzywny program jednoczy ze sobą przedsiębiorstwa, które wytrwale i konsekwentnie pracują nad swoją reputacją, dzięki swojej etycznej postawie w prowadzeniu działalności biznesowej. Jest ona wyznacznikiem nieustannego starania o satysfakcję klientów i kontrahentów.

Symbol 2020

C&M Sp. z o. o. decyzją Kapituły Programu Symbol została uhonorowana zaszczytnym tytułem Symbol Partnera w Biznesie 2020.
Symbol, wraz z rozszerzeniem nazwy o daną kategorię, to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.
Symbole są wyrazem docenienia działań i osiągnięć. Honorowane są te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Marką, która odnosi sukcesy na arenie biznesowej. Celem przyznawania „Symbolu” jest, aby pisząc i mówiąc o danej organizacji mieć na myśli najlepszą jakość zarządzania i działania.

Światowa Firma Worldwide 2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma zdobyła tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2020.
Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom, które z sukcesem eksportują swoje produkty oraz usługi poza granice naszego kraju.
Nagroda nadawana jest przez Instytutu Europejskiego Biznesu, który został utworzony 12 grudnia 2005 r. i prowadzi konkurs od 2008 r.
Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

Godło Quality International 2021

Godło Quality International 2021

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 odbywającego się pod patronatem: - Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - Polskiego Komitetu Normalizacyjnego - Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jednogłośną decyzją przyznała firmie C&M Sp. z o.o. tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii QI Services – za najwyższą jakość w dziedzinie: Instalacje HVAC Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Instytucje patronujące, nie związane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny. Najwyższa Jakość Quality International jest obecnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju. Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej. Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła QI – rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, kierującego czytelny przekaz do klientów i kontrahentów, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku. Laureaci, jako członkowie elitarnego Klubu Liderów Jakości (firm, instytucji i samorządów skupionych wokół idei zarządzania jakością), otrzymują również możliwość doskonalenia własnych procedur jakości i wymianę doświadczeń na organizowanych spotkaniach i konferencjach.