Przedstawiamy ofertę

Dzięki pracy w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” możemy wyeliminować nieścisłości, które często występują na styku projektów architektonicznych i wykonawczych. Proces realizacji inwestycji jest wtedy szybszy, czas windykacji krótszy, a alokacja budżetu niezwykle efektywna i precyzyjna.

Wcielając się w rolę Doradcy i Generalnego Wykonawcy dbamy o najwyższy poziom komfortu inwestora. Precyzyjnie dobieramy detale, które wpływają na tempo budowy i jakość przyszłego użytkowania obiektu. Komunikacja w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” jest sprawna, a procesy przejrzyste.

Instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne
Instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne
Firma rozpoczęła działalność w 2011 roku, od tego czasu nieustannie rozwija się realizując kolejne inwestycje. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie HVAC pozwala nam zaspokoić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.
Instalacje wodno-kanalizacyjne
Instalacje wodno-kanalizacyjne
Zgodnie z najwyższymi, międzynarodowymi standardami jakościowymi, potwierdzonymi przez przyznany przez niemiecki TUV SUD w 2022 r. certyfikat normy ISO 9001, zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie instalacji wodnych i kanalizacyjnych.
Instalacje ochrony przeciwpożarowej
Instalacje ochrony przeciwpożarowej
C&M świadczy kompleksowe usługi z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych. Opracowujemy koncepcje zabezpieczeń przeciwpożarowych obiektów przemysłowych oraz montujemy właściwe zabezpieczenia przeciwpożarowe. Instalujemy urządzenia takie jak: systemy sygnalizacji pożarowej, systemy oddymiania, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, instalacje przeciwpożarowe oraz systemy przeciwpożarowe.
Instalacje grzewcze i chłodnicze
Instalacje grzewcze i chłodnicze
C&M Sp. z o. o. realizuje kompleksowo wykonanie instalacji grzewczych i chłodniczych dla wszystkich typów obiektów przemysłowych. Jako specjaliści w branży przemysłowych instalacji proponujemy fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalne i kompleksowe usługi projektowe w dziedzinie budowy, a także modernizacji instalacji grzewczych oraz chłodniczych. Współpraca wyłącznie z renomowanymi producentami sprzętu umożliwia naszej firmie oferowanie rozwiązań, które są optymalne pod kątem inwestycyjnym, jak również eksploatacyjnym.
Instalacje przemysłowe i technologiczne
Instalacje przemysłowe i technologiczne
C&M Sp. z o. o. jest generalnym dostawcą instalacji przemysłowych i technologicznych dla każdego rodzaju zakładów przemysłowych. Oferujemy dostawę i montaż technologicznych układów chłodzących i grzewczych, systemów dystrybucji wody procesowej, systemów dystrybucji gazów technicznych, gazu ziemnego i sprężonego powietrza, układy wentylacji procesowej i systemy próżni.
This site is registered on wpml.org as a development site.